Co je vlastně virtuální sídlo


Kontaktujte nás

Co je vlastně virtuální sídlo

Virtuální sídlo nebo virtuální kancelář je služba určená podnikatelům. Poskytovatel virtuálního sídla pronajímá zákazníkovi – právnické osoběadresu za účelem jejího zápisu do obchodního rejstříku, jakožto zákazníkova sídla. (V případě podnikající fyzické osoby se jedná o adresu místa podnikání zapsanou v živnostenském rejstříku.) Nerozumí se jím fyzické využívání prostor a ve valné většině případů se jedná o společný nájem/podnájem s dalšími nájemci/podnájemci. První virtuální kancelář založil v roce 1995 v Coloradu Ralph Gregory pod názvem Intelligent Office.

Hlavní podstatou služby je poskytnutí souhlasu s umístěním sídla (pro právnické osoby) nebo souhlasu s místem podnikání (u podnikajících fyzických osob), bez něhož soud sídlo/místo podnikání do rejstříku nezapíše, a následné přeposílání korespondence, která klientovi na adresu sídla dorazí. Sdílením prostor získají společnosti také výrazně nižší cenu nájmu.

Takto vysvětluje pojem Virtuální sídlo nebo virtuální kancelář odborná literatura, ale proč právě u nás v Plovární ulici č.p.1 v Plzni ? To je jednoduché, u nás jsme s touto službou počítali již v době stavby budovy, a tudíž je tomu naše nová, luxusní a moderní budova přizpůsobena. Před vchodem do naší budovy je na fasádě umístěno obrovské plato kde bude řádně označena Vaše firma nebo provozovna, v přízemí je moderní recepce se stálou obsluhou, která okamžitě reaguje na Vaši poštu, návštěvy nebo vzkazy, a tyto Vám obratem deleguje do e.mailu. Vedle recepce se nachází skvěle vybavená /internet, projekce, nahrávání jak obrazem tak zvukem, atd./ zasedací místnost, kterou můžete také využívat. V suterénu budovy jsou umístěny bezpečnostní schránky, které si lze anonymně /bez nutnosti uvádět své jméno/ velmi levně a dlouhodobě pronajmout – klienti kteří u nás sídlí mají speciální cenu. Dále také nabízíme možnost si u nás zřídit trvalé bydliště pro fyzickou osobu.

No a závěrem, ta největší přednost našich služeb spočívá především v profesionálním, lidském a vždy chápajícím přístupu našich pracovníků k našim klientům – zkuste to a navštivte nás nebo zavolejte na tel. číslo 774 910 910.